Strejda servis k.s. © 2014   Privacy Policy

 

     Jsme rodinná firma, která vznikla z působení individuálních činností fyzické osoby Pavel Strejček – Správa a údržba nemovitostí. Na trhu jsme již od roku 2007, kdy se podnikání soustředilo výhradně na  úklid a údržbu nemovitostí. Postupně, s požadavky zákazníků, se činnosti rozšiřovaly na kompletní servis pro bytové domy a od března roku 2009 do oblasti v elektrotechnice, zejména elektroinstalace budov.

     Se stálým rozšiřováním služeb jsme byli nuceni zaujmout strategii na trhu a založili jsme v listopadu roku 2012 komanditní společnost Strejda servis k.s.

     Chceme být s našimi klienty úzce spojeni a tak se chováme jako jedna velká rodina i s nimi. To byl jeden z důvodů, proč byla založena zrovna komanditní společnost.

Od března 2013 jsme začali provádět revize elektro. Do té doby revize prováděl externí revizní technik a to po celou dobu působnosti, takže jsme i v tomto ohledu nabrali mnohé zkušenosti.

 

 

Vaše volba......

…..naše radost

PRÁVĚ HLEDÁME:

 

 

UKLÍZEČKA / UKLÍZEČ

 

Pro stálého klienta hledáme pracovnici/pracovníka na úklid společných prostor bytového domu na 6 hodin denně od pondělí do pátku. 

 

Požadujeme:

* samostatnost, spolehlivost

* dobrý zdravotní stav

* čistý trestní rejstřík

* praxe v oblasti údržby a úklidu bytových domů výhodou

 

Nabízíme:

* dobré finanční podmínky

* zázemí rodinné firmy

* druh smlouvy: DPP/HPP 

 

Místo výkonu: Praha 4, Pankrác

Nástup: dohodou

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala,

kontaktujte nás na telefonu +420 602 792 692, nebo

e-mail: info@strejdaservis.cz